දකුණු අප්‍රිකාව සඳහා 30 දෙනෙකුගෙන් යුත් කණ්ඩායම-චන්දිමාල් ද ඇතුලත්වේ.

Sports News

හිටපු ශ්‍රී ලංකා නායක දිනේෂ් චන්දිමාල්ද ජාතික කණ්ඩායමට නැවත කැඳවීමක් ලැබී ඇති අතර, දකුණු අප්‍රිකාවට එරෙහිව තරඟ හයක සීමිත ඕවර තරගාවලියකට සහභාගිවීම සඳහා 30 දෙනෙකුගෙන් යුත් සංචිතයක් නම් කර තිබේ.

ශ්‍රී ලංකාව දකුණු අප්‍රිකාවේ එක්දින තරඟ තුනක් සහ විස්සයි 20 ජාත්‍යන්තර තරග සැප්තැම්බර් 2 දා සිට කොළඹ ආර් ප්‍රේමදාස ක්‍රීඩාංගණයේදී ආරම්භ වීමට නියමිතය. දසුන් ශානක එහි නායකත්වය දරයි.

දකුණු අප්‍රිකාවේ එක්දින සහ විස්සයි 20 තරගාවලිය සඳහා 30 දෙනෙකුගෙන් යුත් සංචිතය: දසුන් ශානක, කුසල් ජනිත් පෙරේරා, අවිශ්ක ප්‍රනාන්දු, භානුක රාජපක්ෂ, ධනංජය ද සිල්වා, පැතුම් නිශ්ශංක, චරිත් අසලංක, කමිඳු මෙන්ඩිස්, මිනෝද් බනුක, දිනේෂ් චන්දිමාල්, අශේන් බණ්ඩාර, වනිඳු හසරංග, චාමික කරුණාරත්න, සහන් ආරච්චිගේ, ලහිරු මධුශංක (යෝග්‍යතාවයට යටත්ව), දුෂ්මන්ත චමීර, බිනුර ප්‍රනාන්දු, නුවන් ප්‍රදීප්, ඩිල්ෂාන් මධුශංක, ළහිරු කුමාර, අකිල ධනංජය, ප්‍රවීන් ජයවික්‍රම, මහේෂ් තීක්ෂණ, පුලින තරංග, රමේෂ් මෙන්ද මන්ඩීස් මෙන්දස් මෙන්ද ඉෂාන් ජයරත්න, ධනංජය ලක්ෂාන්, ශිරාන් ප්‍රනාන්දු.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *