මහේල සමග වැඩකිරිමට මම උද්‍යෝගයකින් පසු වෙනවා – මිකී ආතර්

Sports News

එළඹෙන විස්සයි-20 ලෝක කුසලානය සදහා ශ්‍රී ලංකා ජාතික කණ්ඩායමේ උපදේශක ලෙස හිටපු ශ්‍රී ලංකා නායක මහේල ජයවර්ධන මහතා පත් කිරීමත් සමග පැවති මාධ්‍ය සාකච්ඡාවේදී ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් කණ්ඩායමේ ප්‍රධාන පුහුණුකරු මීකී ආතර් පැවසුවේ මම මහේල ජයවර්ධන සමගින් මීට පෙරත් වැඩ කරලා තියෙනවා අපි විශාල උනන්දුවකින් සිටිනවා ඔහු සමග එක්ව වැඩ කිරිමට.

මාත් සමග වැඩකරපු අය අතරින් ක්‍රිකට් ක්‍රිඩාව පිළිබඳව ඉහළ දැනුමක් තියෙන කෙනෙක් විදිහට මම මහේල ජයවර්ධන හදුන්වා දෙනවා. ඔහු අපේ කදවුරේ සිටීම අපිට එළඹෙන විස්සයි විස්ස ලෝක කුසලානය සදහා විශාල සහයෝගයක්.

ලීග් ක්‍රිකට් පිටිය තුල සාර්ථකම පුහුණුකරු ලෙස හැදින්වෙන දැනට මුම්බායි ඉන්දියන්ස් හි ප්‍රධාන පුහුණුකරු ලෙස කටයුතු කරන ජයවර්ධන, දැනට පැවැත්වෙන ඉන්දීය ප්‍රිමියර් ලීග් තරඟාවලිය අවසන් වූ වහාම එක්සත් අරාබි එමීර් රාජ්‍යයේ (ජෛව බුබුලේ සිට බයෝ බුබුල දක්වා) ශ්‍රී ලංකා කණ්ඩායමට එක්වනු ඇත. ඔක්තෝබර් 16 සිට 23 දක්වා දින 7 ක කාලයක් තුළ ශ්‍රී ලංකා කණ්ඩායම සඳහා සුදුසුකම් ලබා ගැනීමට ඔහු තම විශාල අත්දැකීම් හුවමාරු කර ගන්නා අතර ක්‍රීඩකයින්ට සහ කළමනාකරණ කණ්ඩායමට මිල කළ නොහැකි උපාය මාර්ගික සහයෝගයක් ලබා දෙනු ඇත.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *